• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 04 styczeń 2021 17:04

Przez centrum miasta na "podwójnym gazie"

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego nietrzeźwego kierowcę audi. Badanie alkomatem wykazało, że 25-latek miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Policjanci z augustowskiej „drogówki”, w piątek po 20 na jednej z ulic w centrum miasta zatrzymali do kontroli drogowej audi. Jak się okazało, siedzący za kierownicą samochodu 25-latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Pamiętajmy, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Policjanci apelują do kierowców o rozsądek i zachowanie zgodne z prawem!

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot