Wydrukuj tę stronę
wtorek, 12 styczeń 2021 12:16

MBP w Augustowie wykupiła dostęp do wypożyczalni e-książek Legimi

Napisane przez IT

Miło nam poinformować, że od stycznia 2021 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Augustowie wykupiła dostęp do wypożyczalni e-książek Legimi. W tej chwili to ponad 63 tysiące e-booków (baza tytułów jest stale rozwijana). Bezpłatnie!

 

Co w ofercie? Kryminały, sensacja, thriller, horror, fantastyka i sci-fi, literatura obyczajowa i romanse, literatura faktu, reportaże, biografie, książki dla dzieci i młodzieży, poezja i dramat, i wiele innych kategorii (biznes, prawo, edukacja, nauka i nowe technologie, języki obce, poradniki, styl życia, humanistyka, religia i duchowość).

Dla kogo? Oferta skierowana jest do Czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Augustowie.

Ile? Co miesiąc mamy do przekazania 10 indywidualnych kodów dostępu. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jak skorzystać?

Wysłać e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając imię i nazwisko, numer telefonu, adres.
lub zadzwonić pod numer tel. 87 643 39 22.

Po zweryfikowaniu, czy dana osoba jest Czytelnikiem MBP w Augustowie, przekażemy w e-mailu lub telefonicznie indywidualny kod, umożliwiający dostęp do wirtualnej czytelni Legimi.
Wejść na stronę: www.legimi.pl/podlaskie, podać otrzymany od biblioteki unikatowy kod i założyć darmowe konto.
Pobrać bezpłatną aplikację LEGIMI, dostępną na Android, iOS lub wybrane e-czytniki.
Zalogować się do aplikacji i rozpocząć przygodę czytelniczą.

Kod należy aktywować do końca miesiąca, w którym się go otrzyma. Jeżeli aktywacja kodu nie nastąpi w miesiącu, w którym został pobrany z biblioteki, kod wygasa. Od momentu aktywacji kodu, Czytelnik przez miesiąc ma bezpłatny dostęp do bazy e-booków Legimi.
Można czytać na dwóch wybranych przez siebie urządzeniach: tablet, smartfon, czytnik, komputer (lista rekomendowanych urządzeń: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10.).Lista certyfikowanych przez Legimi czytników znajduje się pod adresem http://www.legimi.pl/pobierz-legimi/certyfikowane-czytniki/.

Ważne! Osoby posiadające zobowiązania finansowe wobec biblioteki przed otrzymaniem kodu muszą najpierw uregulować wszelkie należności.

Aby przedłużyć dostęp do serwisu na kolejny miesiąc należy:

Pobrać kod dostępu na kolejny miesiąc.
Wejść na stronę www.legimi.pl/podlaskie i zalogować się na swoje konto wpisując login i hasło użyte podczas rejestracji do serwisu.
Po zalogowaniu wpisać kod dostępu otrzymany w bibliotece.

Wszelkie pytania w sprawach technicznych należy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..