Wydrukuj tę stronę
wtorek, 12 styczeń 2021 14:23

PILNE! Zwłoki mężczyzny w jednym z augustowskich mieszkań

Napisała
pixabay.com pixabay.com

Dziś (12 stycznia) po godzinie 9:00 w jednym z mieszkań augustowskiego bloku policjanci znaleźli zwłoki młodego mężczyzny. Obecnie trwa sekcja zwłok denata.

Dziś (12 stycznia), chwilę po godzinie 9:00, augustowscy policjanci zostali wezwani na interwencję domową do mieszkania znajdującego się w bloku przy ulicy Kasztanowej w Augustowie. Na miejscu okazało się, że w lokalu znajdują się zwłoki młodego mężczyzny.

„Potwierdzam, że dzisiaj po godzinie 9:00 rano policjanci pojechali na interwencję domową, podczas której w mieszkaniu ujawnili zwłoki młodego mężczyzny. Obecnie sprawa znajduje się pod nadzorem prokuratury w Augustowie” – poinformowała nas pani Kinga Muczyńska, rzecznik augustowskiej policji.

Z informacji uzyskanej w Prokuraturze Rejonowej w Augustowie wiemy, że prokurator zajmujący się sprawą obecnie uczestniczy w sekcji zwłok zmarłego mężczyzny, która odbywa się w Giżycku.
Ze względu na dobro śledztwa funkcjonariusze nie chcą udzielać szczegółów zdarzenia. Do tematu będziemy jednak wracać i informować o postępach w sprawie.