Wydrukuj tę stronę
środa, 13 styczeń 2021 13:23

Chcesz pomóc? Zapisz się na II Augustowski Bieg dla WOŚP!

Napisała
WOŚP Augustów / Facebook WOŚP Augustów / Facebook

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nie przestaje grać. 10 stycznia wystartowały zapisy na II Augustowski Bieg dla WOŚP „Gorące Serca”. Chcesz pomóc? Zarejestruj się!

Dnia 10 stycznia WOŚP Augustów na swoim profilu na Facebooku poinformował o rozpoczęciu zgłoszeń na II Augustowski Bieg dla WOŚP „Gorące Serca”. Każdy może wziąć w nim udział i pomóc najbardziej potrzebującym. Na czym w tym roku polega rywalizacja, jakie są jej zasady i gdzie można się zgłosić? Wyjaśniamy.

Pandemia koronawirusa ciągle trwa, jednak nie zdołała zatrzymać działań Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku, tak jak w latach ubiegłych odbędzie się szereg akcji, które mają wspomóc najbardziej potrzebujących. 29. Finał WOŚP odbędzie się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia (31 stycznia 2021 roku). Tym razem fundusze będą zbierane dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Hasło przewodnie tegorocznej zbiórki to „Finał z głową”. Będzie to już drugi z kolei finał WOŚP dedykowany laryngologii. 30 stycznia wieczorem ruszy nieprzerwana transmisja internetowa.

Pieniądze zebrane podczas 29. Finału WOŚP zostaną przeznaczone na zakup takich sprzętów jak: zestawy endoskopów laryngologicznych, endoskopy giętkie, zestawy endoskopów sztywnych do oceny górnych dróg oddechowych, egzoskopy, lasery diodowe, nawigacje optyczne otolaryngologiczne, koblatory do operacji migdałków, aparaty USG i RTG, kardiomonitory, lampy czołowe, lampy operacyjne i polisomnografie do diagnostyki bezdechu sennego.

Augustów również dołącza się do akcji, organizując II Augustowski Bieg dla WOŚP „Gorące Serca”. Zapisy już trwają, a wziąć udział może dosłownie każdy. O miejscu i trasie biegu każdy decyduje sam, zaś dystans o minimalnej długości 1 km można pokonać w dowolnej formie – może to być bieg, spacer, marsz czy nordic walking. Zadanie można wykonać samemu lub z najbliższymi, z którymi mieszka się na co dzień.
Każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy medal, a opłaty
startowe zasilą skarbonki WOŚP. Warto więc się zarejestrować, a można to zrobić pod tym linkiem: https://wospaugustow.pl/biegi/

 

Kochani❗️❗️❗️ Wystartowały zapisy ?na II Augustowski Bieg dla WOŚP "Gorące Serca" ❤❤❤ Zapisy dostępne są pod...

Opublikowany przez WOŚP Augustów Niedziela, 10 stycznia 2021


Źródło: WOŚP Augustów / Facebook