• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 14 styczeń 2021 16:15

Trwają kontrole w pociągach i na obszarach kolejowych

Napisane przez RED
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy dzielnicowi, wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei, prowadzą działania ukierunkowane na zapewnienie bezpieczeństwa na obszarach kolejowych. Podczas służby funkcjonariusze kontrolują między innymi przestrzeganie przepisów porządkowych w pociągach i innych pojazdach kolejowych oraz terenach przyległych do kolei.

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei, pełnią służby na obszarach kolejowych. Głównym celem mundurowych jest zapewnienie bezpieczeństwa. Podczas działań funkcjonariusze kontrolują między innymi osoby przemieszczające się na obszarze kolejowym, sprawdzają ich tożsamość i legalność pobytu, a także kontrolują przestrzeganie przepisów porządkowych obowiązujących na obszarze kolejowym oraz przeciwdziałają niszczeniu mienia i kradzieży elementów infrastruktury kolejowej.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot