• 1
  • 2
  • 3
piątek, 15 styczeń 2021 16:53

Punkty szczepień przeciwko Covid-19. Sprawdź, gdzie zaszczepisz się w Augustowie

Napisała
gispodlasia.wrotapodlasia.pl gispodlasia.wrotapodlasia.pl

Od dziś (15 stycznia) ruszyły powszechne zapisy na szczepienia przeciwko Covid-19 dla wszystkich Polaków. Kiedy przyjdzie już nasza kolej, skąd wiedzieć, gdzie można udać się na szczepienie? Bardzo łatwo to sprawdzić. Informujemy gdzie i w jaki sposób znaleźć punkty zabiegów w regionie.

Wiele osób, które zapisują się lub planują zapisać się w przyszłości na szczepienie przeciwko koronawirusowi, ma wątpliwości, gdzie udać się na przyjęcie preparatu, gdy przyjdzie już ich kolej. W celu łatwego i szybkiego zlokalizowania punktów zabiegów powstała mapa punktów szczepień przeciwko Covid-19. Opracowana i udostępniona mapa ma ułatwić dostęp do informacji przestrzennej dotyczącej świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie szczepień przeciwko koronawirusowi.

Punkty zabiegów w regionie można sprawdzić na „Portalu mapowym GIS Podlasia”. Mapa prezentuje rozmieszczenie gabinetów w poszczególnych gminach. Podane są tam również adresy i numery telefonów placówek.

Na mapie punktów iniekcji znajduje się 235 podlaskich placówek. Są to głównie przychodnie, które mają umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. W Augustowie jest 6 miejsc, do których można udać się na szczepienie.

Źródło: Wrota Podlasia

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot