• 1
  • 2
  • 3
niedziela, 17 styczeń 2021 19:47

Pożar hotelu w Augustowie – akcja gaśnicza [ZDJĘCIA I WIDEO]

Napisała

Dziś (17 stycznia) przed godziną 14:00 wybuchł pożar hotelu w Augustowie. Obiektem był hotel Amber Bay znajdujący się przy ulicy Turystycznej. Zobacz zdjęcia oraz filmy z akcji gaśniczej!

Pożar w Augustowie

Hotel Amber Bay Augustów zaczął płonąć o godzinie 13:58. Ogień najpierw zajął poddasze budynku, po czym zaczął rozprzestrzeniać się na tak dużą skalę, że do jego gaszenia zostało zaangażowanych aż 39 jednostek straży pożarnej.

Pożar hotelu w Augustowie – trwa dogaszanie obiektu

Na chwilę obecną trwa dogaszanie pożaru hotelu Amber Bay. Strażacy rozbierają również nadpalone elementy budynku. Nie są znane przyczyny wybuchu pożaru. Ustalaniem tej kwestii zajmie się specjalnie do tego celu powołana komisja specjalna oraz prawdopodobnie biegły sądowy. Pożar hotelu w Augustowie trwa już 6 godzin. W galerii prezentujemy zdjęcia oraz filmy z tego zdarzenia. Materiały zostały nam udostępnione przez naszą Czytelniczkę.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot