• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 18 styczeń 2021 12:37

Policjanci odnaleźli kobietę

Napisane przez RED
KPP Augustów KPP Augustów

Policjanci codziennie sprawdzają teren augustowskich ogródków działkowych, gdzie mogą przebywać również osoby narażone na wychłodzenie organizmu. Mundurowi, w piątkowy wieczór odnaleźli tam kobietę, która wielokrotnie była już poszukiwana przez policjantów. 50-latka wyszła z domu i nie potrafiła przypomnieć sobie drogi powrotnej. Policjanci odwieźli ją do domu.

W piątkowy wieczór, policjanci z Augustowa podczas kontroli augustowskich ogródków działkowych, zauważyli idącą polem kobietę. Była bardzo lekko ubrana. Policjanci poznali, że jest to mieszkanka powiatu augustowskiego, która wcześniej wielokrotnie była poszukiwana przez funkcjonariuszy. Zdarzało się już, że kobieta wychodziła z domu i nie potrafiła przypomnieć sobie drogi powrotnej. Tak było i tym razem. Policjanci zawieźli 50-latkę do miejsca zamieszkania. Gdy przywieźli kobietę pod jej dom, spotkali się z członkiem jej rodziny, który właśnie chciał jechać do augustowskiej komendy Policji, aby zgłosić jej zaginięcie.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot