• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 19 styczeń 2021 12:26

Zatrzymany z trzema promilami

Napisane przez KM

Augustowscy policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego nietrzeźwego kierowcę audi. Badanie alkomatem wykazało, że 39-latek miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

 Policjanci z augustowskiej „drogówki”, w piątkowe popołudnie na jednej z ulic mieście zatrzymali do kontroli drogowej audi. Jak się okazało, siedzący za kierownicą samochodu 39-latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a jego samochód został odholowany na parking strzeżony. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Pamiętajmy, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Policjanci apelują do kierowców o rozsądek i zachowanie zgodne z prawem !

 

KPP w Augustowie

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot