• 1
  • 2
  • 3
środa, 20 styczeń 2021 10:02

Nietrzeźwy w rękach policjantów

Napisane przez KP
Fot. KPP w Grajewie Fot. KPP w Grajewie

Policjanci z Rajgrodu zatrzymali do kontroli kierowcę bmw. Okazało się, że 55-latek był nietrzeźwy. Mężczyzna nie posiadał też uprawnień do kierowania. Zgodnie z Kodeksem karnym za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci z Posterunku Policji w Rajgrodzie, w minioną sobotę, na jednej z dróg na terenie gminy zauważyli osobowe bmw. Kierujący nim jechał całą szerokością jezdni. Wzbudziło to podejrzenie funkcjonariuszy, którzy postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. Okazało się, że 55-letni kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania. Z kolei badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał niemal 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz mieszkaniec gminy Bargłów Kościelny za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

KPP w Grajewie

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot