• 1
  • 2
  • 3
środa, 20 styczeń 2021 16:29

Wyziębiona siedziała w nocy na chodniku. Na szczęście nadeszła pomoc

Napisane przez AM
KPP Augustów KPP Augustów

Tym razem telefon pomógł osobie w te mroźne dni. Zgłoszenie o siedzącej na chodniku kobiecie augustowscy policjanci otrzymali wczoraj wieczorem. Wyziębioną 56-latkę, funkcjonariusze przekazali pod opiekę jej znajomemu. Nie bądźmy obojętni i reagujmy, gdy widzimy osobę narażoną na wychłodzenie.

Wczoraj przed 21, policjanci z augustowskiej komendy Policji otrzymali zgłoszenie, że na chodniku siedzi kobieta. Zgłaszający obawiał się, że przy mroźnej pogodzie może jej grozić wychłodzenie organizmu. Policjanci na miejscu zastali zmarzniętą 56-latkę. Funkcjonariusze od kobiety wyczuli silną woń alkoholu. W rozmowie z mieszkanką miasta policjanci ustalili, że niedaleko stąd mieszka jej znajomy, u którego kobieta przebywała przez ostatnie dni. Po chwili na miejsce interwencji przyszedł mężczyzna, który poinformował mundurowych, że zaopiekuje się znajomą. To już kolejna interwencja policjantów podczas ostatnich mroźnych dni. Nie bądźmy obojętni i reagujmy, gdy widzimy osobę narażoną na wychłodzenie.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot