• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 21 styczeń 2021 12:41

Ulicami Augustowa na "podwójnym gazie"

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego nietrzeźwego kierowcę volkswagena. Badanie alkomatem wykazało, że 26-latek miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Policjanci z augustowskiej „drogówki”, dzisiejszej nocy na jednej z ulic w mieście zatrzymali do kontroli drogowej volkswagena. Jak się okazało, siedzący za kierownicą samochodu 26-latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Pamiętajmy, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Policjanci apelują do kierowców o rozsądek i zachowanie zgodne z prawem!

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot