• 1
  • 2
  • 3
piątek, 22 styczeń 2021 12:44

Wypadek na trasie w kierunku Moniek

Napisała
KPP Mońki KPP Mońki

Dziś (22 stycznia) doszło do zdarzenia drogowego, w którym udział brały dwa pojazdy osobowe. W wyniku wypadku dwie osoby zostały pokrzywdzone.

Około godziny 10:40 dnia 22 stycznia 2021 roku policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego, które miało miejsce na trasie w kierunku Moniek.

„Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 28-letni kierujący Volkswagenem, jadąc w kierunku Moniek, nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych i uderzył w tył Toyoty sygnalizującej manewr skrętu w lewo. Zarówno 28-letni kierowca Volkswagena jak i 26-letni kierowca Toyoty trafili do szpitala” – poinformował rzecznik policji podlaskiej.

Obaj kierowcy uczestniczący w wypadku byli trzeźwi.

„Droga została zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy dla pojazdów osobowych przez miejscowości: Dziękonie – Boguszewo - Zastocze - Knyszyn Zamek i Knyszyn. Pojazdy ciężarowe czekają. Funkcjonariusze ustalają szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia” – dodała rzecznik policji.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot