• 1
  • 2
  • 3
piątek, 22 styczeń 2021 15:22

Odzyskano Toyotę Prius wartą 35 tysięcy złotych

Napisane przez KZ
POSG POSG

Minionej doby funkcjonariusze z Placówki SG w Sejnach odzyskali Toyotę Prius skradzioną na terytorium Holandii o wartości 35 tys. zł.

Wczoraj (21.01.2021 r.) funkcjonariusze Straży Granicznej w miejscowości Hołny Mejera zatrzymali do kontroli samochód typu laweta marki Mercedes na litewskich numerach rejestracyjnych. Kierowca na lawecie przewoził dwa samochody osobowe. W trakcie przeprowadzonej kontroli pojazdów pod kątem legalności pochodzenia okazało się, że jedno z aut figuruje w dostępnych bazach jako utracone na terytorium Holandii. Szacunkowa wartość zabezpieczonej Toyoty Prius z 2013 roku wynosi 35 tys. zł. Ponadto kierowca do kontroli przedstawił niderlandzki dowód rejestracyjny należący do Toyoty, który okazał się podrobiony.

W związku z powyższym 46-letni obywatel Litwy został zatrzymany. Po sporządzeniu wymaganej dokumentacji cudzoziemca wraz z pojazdem przekazano do dyspozycji funkcjonariuszom Policji w Sejnach.

Źródło: POSG

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot