• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 02 luty 2021 09:15

Podlaska KAS przyjęła nowych funkcjonariuszy

Napisane przez RH

Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku przyjął ślubowanie 20 nowych funkcjonariuszy służby celno-skarbowej. Jest to już drugie w tym roku mianowanie do służby w podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej.

 

Drugie w tym roku, uroczyste ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy odbyło się w siedzibie Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białymstoku. W obecności kadry kierowniczej podlaskiej KAS, do służby celno-skarbowej w województwie podlaskim wstąpiło 20 kolejnych osób. Po uroczystym ślubowaniu z rąk dyrektora IAS w Białymstoku otrzymały one akty mianowania do służby.

Funkcjonariusze, którzy  po raz pierwszy włożyli mundur mają za sobą wymagający, wieloetapowy i trwający kilka miesięcy proces rekrutacji, na który składał się m.in.: test wiedzy, test sprawności, rozmowa kwalifikacyjna oraz badanie zdolności do pełnienia służby w służbie celno-skarbowej.

W podlaskiej KAS łącznie z nowo przyjętymi służbę pełni obecnie 1058 funkcjonariuszy.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot