• 1
  • 2
  • 3
środa, 03 luty 2021 12:00

Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Napisane przez KM

Augustowscy kryminalni zatrzymali 31-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W mieszkaniu mężczyzny policjanci zabezpieczyli tabletki ekstazy i amfetaminę. Mieszkaniec Augustowa decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, w niedzielę weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podejrzewali, że mieszkający tam 31-latek może posiadać narkotyki. Podejrzenia mundurowych potwierdziły się. W trakcie przeszukania, kryminalni zabezpieczyli 79 tabletek oraz niewielką ilość białego proszku. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone substancje to ekstazy i amfetamina. Augustowianin usłyszał już zarzut. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

 

 KPP w Augustowie

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot