• 1
  • 2
  • 3
piątek, 05 luty 2021 13:14

14-latek jechał na quadzie przez centrum Augustowa. Spowodował wypadek

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy policjanci otrzymali wczoraj zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na jednej z ulic w centrum miasta. Jak się okazało, że 14-latek wyjeżdżając quadem z posesji nie ustąpił pierwszeństwa dla kierowcy audi. Chłopiec kierował czterokołowcem nie mając do tego uprawnień. Teraz jego losem zajmie się sąd rodzinny. Policjanci przypominają, że quad to nie zabawka!

Wczoraj, po południu policjanci z augustowskiej „drogówki” otrzymali informację o zderzeniu quada z samochodem osobowym. Na miejscu policjanci ustalili, że 14-latek wyjechał quadem z posesji nie ustępując pierwszeństwa przejazdu kierowcy audi. 22-latek jadący audi nie zdołał ominąć nastolatka i uderzył w czterokołowca. Chłopiec trafił na badania do szpitala. Okazało się, że 14-latek odśnieżał podwórko quadem wyposażonym w pług i nie miał  uprawnień, by nim kierować. Teraz policjanci ustalą, kto pozwolił chłopcu wsiąść na quada.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot