• 1
  • 2
piątek, 05 luty 2021 16:19

Wypadek na drodze 673. Trzy osoby w szpitalu

Napisała
KPP Sokółka KPP Sokółka

Dziś (5 lutego) około godziny 14:30 policja otrzymała zgłoszenie o wypadku na drodze 673. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. W wyniku zdarzenia ucierpiały trzy osoby.

„Około godziny 14:30 otrzymaliśmy informację o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego na drodze 673 w rejonie miejscowości Brzozowo (powiat Sokółka). Ze wstępnych ustaleń wynika, że w trakcie manewru wyprzedzania osobowego Volkswagena przez cysternę doszło do zderzenia pojazdów. Kobieta kierująca Volkswagenem oraz dwoje pasażerów zostali przewiezieni do szpitala” – poinformowała rzecznik podlaskiej policji.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Na chwilę obecną w miejscu zdarzenia odbywa się ruch wahadłowy. Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny zdarzenia. Zorganizowano objazd od Słomianki przez okoliczne miejscowości.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.