• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 08 luty 2021 13:45

Nocował w pustostanie. Był tak zmarznięty, że nie mógł mówić

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

W czasie niskich temperatur policjanci szczególną uwagę zwracają na osoby narażone na wychodzenie. W sobotnią noc, mundurowi w jednym z pustostanów znaleźli śpiącego mężczyznę. 65-latek był tak zmarznięty, że nie był w stanie mówić. Na szczęście w porę trafił do ogrzewalni. Nie bądźmy obojętni! Jeden telefon może uratować komuś życie!

Augustowscy policjanci systematycznie sprawdzają miejsca, gdzie bezdomni mogą szukać schronienia przed mrozem. Tak było i w sobotnią noc. Mundurowi podczas kontroli jednego z pustostanów w mieście, zauważyli śpiącego tam mężczyznę. 65-latek na początku nie reagował na wołanie policjantów. Okazało się, że był tak zmarznięty, że ciężko mu było mówić. Dodał, że wczoraj przyjechał do Augustowa i nie wiedział, gdzie ma szukać pomocy. Funkcjonariusze pomogli mężczyźnie i zawieźli go do ogrzewalni. O całej sytuacji mundurowi powiadomili również pracowników pomocy społecznej.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot