• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 09 luty 2021 13:45

Sukces uczennicy z Augustowa w konkursie „Śpiewamy niemieckie kolędy”

Napisane przez UK
ZSP nr 2 Augustów ZSP nr 2 Augustów

Miło nam poinformować, że uczennica z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 2 z klasy IVb Antonina Anna Karwowska została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu „Śpiewamy niemieckie kolędy” organizowanego przez Goethe Institut w Warszawie.

Tosia przez trzy lata brała udział w innowacji pedagogicznej „Deutsch kein Problem” / bilingwalne nauczanie języka niemieckiego w edukacji wczesnoszkolnej. Obecnie w klasie czwartej kontynuuje naukę języka niemieckiego. Jej trud i zaangażowanie zostały wynagrodzone.

W konkursie zostało wyróżnionych 25 kolęd z ponad 200 szkół w Polsce.

Również nasze „pierwszaczki” z klasy Ib objęte innowacją pedagogiczną: „Deutsch ist mein neues Hobby” - nauczanie edukacji wczesnoszkolnej połączone z bilingwalnym nauczaniem języka niemieckiego: Oliwia Turżonek, Gabriela Kaminiecka, Karolina Bondziul, Melania Kaczyńska i Nikola Skowrońska zostały docenione za swój talent wokalny i językowy. Otrzymały dyplomy i drobne upominki.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów i życzymy im dalszych sukcesów językowych. Gratulujemy!!!

Urszula Kuczyńska

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot