• 1
  • 2
poniedziałek, 15 luty 2021 13:32

Volkswagenem przez całą szerokość jezdni

Napisane przez RED

Augustowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę volkswagena. Sprawca trafił w ręce mundurowych dzięki właściwej postawie innego uczestnika ruchu, który widząc pojazd poruszający się całą szerokością jezdni zaalarmował funkcjonariuszy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Augustowscy policjanci natychmiast reagują na każdy sygnał świadczący o tym, że po drogach naszego regionu porusza się kierowca pod wpływem alkoholu. Tym razem o takim zachowaniu, mundurowi zostali powiadomieni wczoraj po 19. Zgłaszający widząc volkswagena poruszającego się całą szerokością jezdni, nie zawahał się, aby powiadomić augustowską „drogówkę”. Już po chwili, funkcjonariusze na krajowej "ósemce" zatrzymali do kontroli wskazany pojazd. Policjanci od siedzącego za kierownicą 53-latka wyczuli woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,6 promila alkoholu w jego organizmie. Kierowca natychmiast stracił prawo jazdy, a jego pojazd został odholowany na parking strzeżony. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Gruby Benek