• 1
  • 2
czwartek, 25 luty 2021 15:00

Niecodzienna interwencja podlaskiej policji

Napisała
KMP Suwałki KMP Suwałki

Niecodzienną interwencję przeprowadził patrol z suwalskiej drogówki. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia o potrąconej sarnie przy ruchliwej drodze wojewódzkiej, pomogli zwierzęciu wrócić na łono natury.

Wczoraj po południu dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach otrzymał informację, że w przydrożnym rowie, na trasie Prudziszki Jeleniewo, leży potrącona sarna. Zgłaszająca obawiała się, że zwierzę może stworzyć zagrożenie nie tylko sobie, ale i kierowcom, jeżeli wejdzie na jezdnię. Na miejsce natychmiast został wysłany patrol ruchu drogowego. Policjanci po przyjeździe na miejsce zauważyli, że zwierzę zapadło się w głębokim śniegu i nie może o własnych siłach wydostać się z rowu. Mundurowi pomogli sarnie uwolnić się ze śnieżnej zaspy. Okazało się, że zwierzę nie posiada żadnych widocznych obrażeń i w obecności policjantów bezpiecznie wróciło na łono natury.

Źródło: KMP Suwałki

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Gruby Benek