• 1
  • 2
czwartek, 25 luty 2021 14:00

Prace nadal trwają

Napisała

Dnia 19 lutego informowaliśmy o pewnych pracach, które miały zostać przeprowadzone na ulicach Augustowa. Dziś (25 lutego) Urząd Miejski, prosząc mieszkańców o wyrozumiałość, zakomunikował, że działania potrwają jeszcze jakiś czas.

Dnia 19 lutego Urząd Miasta w Augustowie wydał ważny komunikat: „W dniu dzisiejszym na terenie miasta prowadzone będą konserwacje oświetlenia ulicznego. Świecące za dnia latarnie posłużą do weryfikacji miejsc awarii”.

Augustowskie latarnie świeciły się już od 18 lutego, ponieważ w ten dzień rozpoczęły się wyżej wymienione działania. Lampy świecą do dziś, o czym na swoim facebookowym profilu poinformował Urząd Miejski.

„Halo Augustów! Konserwacja augustowskich lamp dalej trwa. Dokładnie sprawdzamy każdy punkt. Prosimy Was jeszcze o chwilę wyrozumiałości” – możemy przeczytać na urzędowym profilu na Facebooku.

Nie ma więc powodów do niepokoju. Gdy tylko prace dobiegną końca, wszystko wróci do normy.

Źródło: UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Gruby Benek