• 1
  • 2
poniedziałek, 01 marzec 2021 14:28

Mianowanie do służby w podlaskiej KAS 11 nowych funkcjnonariuszy [ZDJĘCIA]

Napisane przez RED
POSG POSG

„W służbie Ojczyźnie i Obywatelom” – te słowa widnieją na sztandarze podlaskiej KAS, przed którym 1 marca ślubowanie złożyło 11 nowych funkcjonariuszy. To kolejne w tym roku mianowanie do służby w podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej.

W siedzibie Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białymstoku, w obecności kadry kierowniczej podlaskiej KAS, do służby celno-skarbowej w województwie podlaskim wstąpiło 11 kolejnych osób. Po uroczystym ślubowaniu z rąk dyrektora IAS w Białymstoku otrzymały one akty mianowania do służby.

Funkcjonariusze, którzy  po raz pierwszy włożyli mundur mają za sobą wymagający, wieloetapowy i trwający kilka miesięcy proces rekrutacji. Na nowoprzyjętych funkcjonariuszy czeka teraz okres służby przygotowawczej, którą odbędą w swoich jednostkach, głównie w oddziałach celnych na granicy polsko-białoruskiej.

Od początku roku podlaska KAS przyjęła 47 nowych funkcjonariuszy.

Źrodło: KAS

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot