• 1
  • 2
poniedziałek, 01 marzec 2021 15:00

Uderzył w ogrodzenie i uciekł. Winą za kolizję obarczył kota

Napisała
KPP Sejny KPP Sejny

Kierowca bmw uderzył w ogrodzenie i uciekł z miejsca. Niespełna dwie godziny później zatrzymali go policjanci. Mężczyzna był pijany, a winą za kolizję obarczył kota, który wybiegł mu na drogę. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

W piątek około 15, dyżurny sejneńskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Krasnopolu. Na miejscu policjanci zastali zniszczone ogrodzenie i tablicę rejestracyjną pojazdu, który najprawdopodobniej w nie wjechał. Funkcjonariusze w niespełna dwie godziny odnaleźli uszkodzone bmw i ustalili trzech mężczyzn, który jechali tym samochodem. Wszyscy byli nietrzeźwi. 31-latek przyznał się do kierowania samochodem. Mężczyzna twierdził, że uderzył w płot, bo chciał ominąć kota, który wybiegł mu na drogę. Badanie alkomatem wykazało, że 31-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna odpowie teraz za kolizję i kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Źródło: KPP Sejny

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot