• 1
  • 2
wtorek, 02 marzec 2021 13:30

Pożar piwnicy budynku mieszkalnego [ZDJĘCIA]

Napisała
KPPSP w Augustowie KPPSP w Augustowie

1 marca o godzinie 18:48 dyżurny stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego w Augustowie otrzymał zgłoszenie o pożarze piwnicy budynku mieszkalnego w miejscowości Żarnowo Pierwsze, gm. Augustów.

W chwili powstania pożaru w budynku przebywała 4 osobowa rodzina z dwójką małych dzieci, wszyscy bezpiecznie opuścili budynek nie odnosząc obrażeń. Przybyłe na miejsce zdarzenia zastępy straży pożarnej zastały zadymioną piwnicę oraz część parteru. Ognisko pożaru zostało zlokalizowane w pomieszczeniu gdzie znajdował się kocioł centralnego ogrzewania. Straty ograniczyły się do pomieszczeń piwnicy gdzie uszkodzeniu uległ osprzęt ogrzewania budynku i ciepłej wody użytkowej. W niespełna jednogodzinnych działaniach uczestniczyły 3 zastępy JRG Augustów i 3 zastępy OSP z terenu gminy Augustów.

Źródło: KPPSP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Gruby Benek