• 1
  • 2
środa, 03 marzec 2021 11:18

Nietrzeźwy kierowca na zakazie

Napisane przez KM
Fot. KPP w Augustowie Fot. KPP w Augustowie

Augustowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego audi. Mężczyzna miał blisko promil alkoholu w organizmie i aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Za niestosowanie się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnienia do kierowania pojazdami oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Policjanci z augustowskiej drogówki, wczoraj przed 22 na jednej z ulic w mieście, zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę audi. Policjanci podejrzewali, że mężczyzna siedzący za kierownicą może być nietrzeźwy. Ich przypuszczenia potwierdziły się. Badanie alkomatem 33-latka wykazało blisko promil alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo, po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna ma orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, obowiązujący do 18 marca 2021 roku. Za niestosowanie się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnienia do kierowania pojazdami oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

 

KPP w Augustowie

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot