• 1
  • 2
wtorek, 09 marzec 2021 12:27

Dr Misio w Augustowie!

Napisane przez AM
APK APK

Augustowskie Placówki Kultury, po niespełna półrocznej przerwie, zapraszają na koncert zespołu muzycznego, którego założycielem jest Arkadiusz Jakubik, polski aktor.

W sobotę 20 marca o godz. 21:00 w Klubie Iskra (ul. 3 Maja 38) wystąpi przed Państwem Dr Misio, kapela którą Arkadiusz Jakubik powołał do życia w 2008 roku. Jej brzmienie opiera się na surowym punkowym graniu: ciężkie riffy i solidne basy idą w parze z brutalnymi, pełnymi nieokiełznanej emocji tekstami. Zespół gra ostrego rock’n’rolla, rozliczającego się z trapiącymi Polaków problemami. Na wokalu sam Arkadiusz Jakubik – aktor filmowy i teatralny, znany z ról w produkcjach Wojciecha Smarzowskiego, reżyser filmów „Krótka historia o miłości” oraz „Krótka historia o morderstwie”.
Zapraszamy serdecznie na to muzyczne wydarzenie przesiąknięte cyber punkiem, elektro-popem, techno, czy post new wave.

A już dzień później, czyli 21 marca o godz. 17:00 Arkadiusz Jakubik będzie gościem augustowskiego DKF-u KINOCHŁON. Szczegóły na plakatach!

Cena biletu: 40 zł

Sprzedaż i rezerwacje: Miejski Dom Kultury w Augustowie, ul Nowomiejska 41, tel. 87 643 36 59, lub w Klubie Iskra na godzinę przed koncertem w przypadku dostępności miejsc.

Ilość miejsc ograniczona, wydarzenie odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego – organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia lub zmiany jego terminu w przypadku zaostrzenia sytuacji epidemiologicznej.

Źródło: APK

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.