• 1
  • 2
wtorek, 16 marzec 2021 10:38

Zgłoś imprezę do kalendarza miejskiego!

Napisane przez NG

Macie Państwo pomysł na imprezę? Chcecie by o niej było głośno? Miasto może w tym pomóc! Zapraszamy do zgłaszania imprez, które trafią do miejskiego kalendarza wydarzeń w 2021 roku.

Wydarzenia takie jak: zawody, turnieje, festyny, pikniki, uroczystości, wystawy, koncerty, wieczorki taneczne itp. należy zgłosić do 26 marca. Zgłoszone wydarzenia zostaną umieszczone w kalendarzu wydarzeń na stronie internetowej www.augustow.pl oraz opublikowane w formie ulotki dystrybuowanej wśród mieszkańców i turystów odwiedzających Augustów.
 
Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy (plik poniżej) i przekazać do 26 marca na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście do Biura Obsługi Klienta (ul. 3 Maja 60). Zgłoszenie imprezy do kalendarza jest bezpłatne.

Czekamy na Państwa zgłoszenia!   Więcej informacji : https://linkd.pl/p4u7d

 

Urząd Miejski w Augustowie

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.