• 1
  • 2
wtorek, 16 marzec 2021 12:53

Dzielnicowa z Augustowa pomogła schorowanej kobiecie

Napisane przez AM
KPP Augustów KPP Augustów

Dzielnicowa z Augustowa pomogła wczoraj kobiecie, która przebywa na kwarantannie. Mieszkanka miasta, z racji izolacji, nie mogła wykupić i dostarczyć leków swojej matce, która pilnie ich potrzebowała. Kobieta postanowiła więc zadzwonić na numer alarmowy. Z pomocą natychmiast ruszyła dzielnicowa.

To właśnie dzielnicowi najczęściej rozwiązują problemy mieszkańców. Część z nich wynika z indywidualnych próśb zgłaszających, inne zauważane są przez mundurowych. Wczoraj na numer alarmowy zadzwoniła kobieta, która z racji kwarantanny, nie mogła wykupić i dostarczyć leków swojej matce. Zgłaszająca dodała, że seniorka jest schorowana i pilnie ich potrzebuje. Dzielnicowa, jak tylko usłyszała historię od dyżurnego, natychmiast postanowiła problem rozwiązać. Jeszcze tego samego dnia mundurowa skontaktowała się ze zgłaszającą, wykupiła leki i dostarczyła je seniorce.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Gruby Benek