• 1
  • 2
środa, 17 marzec 2021 11:35

Zatrzymany nietrzeźwy kierowca

Napisane przez KM

Augustowscy policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego nietrzeźwego kierowcę renault. Badanie alkomatem wykazało, że 59-latek miał blisko promil alkoholu w organizmie. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Policjanci z augustowskiej „drogówki”, w poniedziałkowe popołudnie na terenie gminy Bargłów Kościelny zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę renault. W trakcie kontroli okazało się, że siedzący za kierownicą samochodu 59-latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko promil alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a jego pojazd został odholowany na parking strzeżony. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Pamiętajmy, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Policjanci apelują do kierowców o rozsądek i zachowanie zgodne z prawem!

 

KPP w Augustowie

Więcej w tej kategorii: « Dobra wiadomość Otwarcie pływalni »

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot