• 1
  • 2
środa, 17 marzec 2021 11:49

Otwarcie pływalni

Napisane przez EM

W czwartek, 18 marca otwarty zostanie basen. Pływalnia będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 – 22.00, a w sobotę i niedzielę w godz. 8.00 – 22.00. Do dyspozycji klientów udostępnione zostają: basen sportowy, basen rekreacyjny wraz z urządzeniami do hydromasażu,  jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa.

Na terenie pływalni obowiązuje reżim sanitarny. Należy zachować niezbędny dystans 1,5-metrowej odległości pomiędzy osobami stojącymi w kolejce oraz w otoczeniu pływalni, tj.: szatni, przebieralni, toalet, natrysków.

Obowiązkowe jest noszenie osłon ust i nosa przez użytkowników z wyłączeniem kąpieli i pływania w basenie – osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w przebieralni, z której należy bezpośrednio udać się pod natrysk i poprzez brodzik przejść do basenu. Ubierając się po kąpieli należy ponownie założyć osłonę ust i nosa w pomieszczeniu przebieralni.

Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk przez użytkowników przy wejściu na teren obiektu.  Szczegółowe informacje oraz cennik dostępne na: http://www.basenaugustow.pl/plywalnia

 

Urząd Miejski w Augustowie
 

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.