• 1
  • 2
wtorek, 30 marzec 2021 14:00

27-latka przewoziła nielegalne papierosy

Napisała
POSG POSG

4 tys. paczek nielegalnych papierosów zabezpieczyli funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) z Suwałk oraz suwalscy policjanci. Wartość rynkowa zatrzymanej kontrabandy to blisko 60 tys. zł. Podejrzewana o posiadanie nielegalnego towaru 27-letnia mieszkanka Sejn za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach oraz suwalskiej KAS ustalili, że w jednym z samochodów przejeżdżających przez Suwałki może być przewożona kontrabanda. Ustalenia służb potwierdziły się. W niedzielę przed południem na ul. Piaskowej mundurowi zatrzymali do kontroli osobowe auto kierowane przez mieszkankę Sejn.

W samochodzie znajdowało się 2 tys. paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Kolejne 2 tys. paczek funkcjonariusze zabezpieczyli w pomieszczeniach zajmowanych przez kierującą autem 27-latkę. Szacunkowa wartość rynkowa zabezpieczonej kontrabandy to blisko 60 tys. zł. Podejrzewana o posiadanie nielegalnego towaru mieszkanka Sejn za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem.

Źródło: POSG

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Gruby Benek