• 1
  • 2
czwartek, 08 kwiecień 2021 14:38

Wypadek na DW 673. Musiał interweniować śmigłowiec LPR

Napisała
KPP Sokółka KPP Sokółka

Dziś (8 kwietnia) na drodze wojewódzkiej nr 673 doszło do wypadku. W zdarzeniu brały udział trzy auta osobowe. Jeden z poszkodowanych musiał zostać przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 673 w rejonie miejscowości Jasionówka-Kolonia (powiat sokólski).

„Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Lanosa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy Volkswagena, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Następnie Lanos i Volkswagen zderzyły się z Oplem” – poinformował rzecznik podlaskiej policji.

W wypadku ucierpiały cztery osoby. Kierowca Lanosa został przetransportowany do szpitala w Białymstoku śmigłowcem LPR, natomiast dwóch pasażerów Lanosa oraz pasażerkę Volkswagena przewieziono do szpitala w Sokółce.

Droga została zablokowana w obu kierunkach. Wyznaczono objazdy zarówno dla samochodów osobowych jak i ciężarowych starodrożem, przez miejscowość Jasionówka-Kolonia.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Źródło: Policja Podlaska

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.