• 1
  • 2
piątek, 09 kwiecień 2021 13:24

Spieszył się do Hiszpanii. Został zatrzymany [WIDEO]

Napisała
Policja Podlaska Policja Podlaska

Policjanci z podlaskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli bmw, którego kierowca spiesząc się do Hiszpanii przekroczył dopuszczalną prędkość o 77 kilometrów na godzinę. Do zdarzenia doszło na krajowej ósemce w miejscowości Wysokie. Kierowca został ukarany wysokim mandatem karnym i stracił prawo jazdy.

Policjanci z podlaskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli bmw, którego kierowca przekroczył dopuszczalną prędkość o 77 kilometrów na godzinę. Do zdarzenia doszło w ubiegłą sobotę na krajowej ósemce w miejscowości Wysokie. Mężczyzna kierował bmw 127 km/h w obszarze zabudowanym na drodze, gdzie maksymalna dopuszczalna prędkość wynosi 50 km/h. Nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się obywatel Litwy, który twierdził policjantom, że chciał w drodze do Hiszpanii przetestować nowo zakupione auto.

Kierowca został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych i stracił prawo jazdy.

Źródło: Policja Podlaska 

Media

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.