• 1
  • 2
środa, 14 kwiecień 2021 13:48

Porysował kluczykiem drzwi BMW - zatrzymali go augustowscy kryminalni

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

81-letni mężczyzna porysował kluczem drzwi bmw zaparkowanego na jednej z ulic w Augustowie. Policjantom nie potrafił logicznie wytłumaczyć, dlaczego to zrobił. Augustowianin usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

W piątkowy poranek policjanci z augustowskiej komendy otrzymali informację o porysowanym samochodzie. Jak przekazał pokrzywdzony, do zniszczenia drzwi w jego samochodzie doszło dzień wcześniej. Zaparkował on na jednej z ulic samochód, a następnego dnia zauważył, że na drzwiach znajdują się głębokie rysy. Mężczyzna podejrzewał, ze ktoś zrobił to specjalnie. Straty oszacował na 4 tysiące złotych. Zajmujący się tą sprawą policjanci ustalili, że całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu zamontowane na pobliskim budynku. Jeszcze tego samego dnia kryminalni zatrzymali podejrzanego o porysowanie drzwi samochodu. 81-letni augustowianin nie potrafił logicznie wytłumaczyć, dlaczego to zrobił. Ostatecznie usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.