• 1
  • 2
czwartek, 15 kwiecień 2021 11:19

Konflikt sąsiedzki zakończony zarzutem

Napisane przez KM

Augustowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu. 64-latek uderzył pokrzywdzonego w głowę, gdy ten był na spacerze z psem. Mężczyzna trafił do szpitala. Mieszkaniec miasta usłyszał już zarzut. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

W piątek po 19, dyżurny z augustowskiej jednostki Policji otrzymał zgłoszenie, że w rejonie kanału doszło do pobicia mężczyzny. Policjanci po przybyciu na miejsce zastali zgłaszającego, który twierdził że podczas spaceru z psem został uderzony w głowę przez sąsiada. Jak ustali funkcjonariusze, mężczyźni od wielu lat mają ze sobą konflikt. W wyniku tego zdarzenia pokrzywdzony trafił do szpitala. Natomiast 64-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut spowodowania uszczerbku na zdrowiu. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

 

 KPP w Augustowie

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.