• 1
  • 2
czwartek, 15 kwiecień 2021 12:53

Wypadek na trasie Białystok-Augustów. Nie żyje jedna osoba [ZDJĘCIA]

Napisała
OSP Suchowola OSP Suchowola

Dziś (15 kwietnia) doszło do wypadku drogowego. Niestety w jego wyniku jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. Policja bada okoliczności tego zdarzenia.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło tuż po godzinie 5:00 na trasie Białystok-Augustów (DK nr 8) na wysokości miejscowości Horodnianka koło Suchowoli. W wypadku brały udział dwa pojazdy – osobówka marki Opel oraz samochód ciężarowy.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że kierowca Opla na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z ciężarówką. Niestety osoba kierująca samochodem osobowym zmarła na miejscu. Prowadzący auto ciężarowe 45-latek został przetransportowany do szpitala.

W związku z wypadkiem droga była przez jakiś czas zablokowana. Wyznaczono objazdy dla pojazdów ciężarowych, które były kierowane na drogę nr 65, zaś pojazdy osobowe objeżdżały zablokowaną trasę drogami lokalnymi.

Zdjęcia: OSP Suchowola

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.