• 1
  • 2
sobota, 17 kwiecień 2021 10:11

Bieg na orientację "ŁĄCZĄ NAS DRZEWA"

Napisane przez KC

Jeśli uprawiasz biegi na orientację, nie będziemy namawiać - tak atrakcyjny teren na pewno Cię przyciągnie. Jeśli jeszcze tego nie robiłeś, spróbuj a na pewno Ci się spodoba.


BIEG NA ORIENTACJĘ
ŁĄCZĄ NAS DRZEWA
sobota 24.04.2021 godz. 9:00 – 15:00
 
Punkt startowy będzie na Polu Namiotowym Swoboda przy miejscu popasowym Szlaku Konnego. Punkty kontrolne w trójkącie pomiędzy jez. Studzieniczne, śluzą Swoboda i Sajenkiem - najodleglejszy 2500 m w linii prostej od startu. Limit czasu określono na 2 godziny.
Na starcie otrzymasz mapę z zaznaczonymi punktami, busolę, numer startowy i ewentualnie krótki instruktarz. Godzinę twojego startu poznasz rejestrując się na stronie: https://elektronicznezapisy.pl/event/5613/signup.html

Będzie się ona mieściła w przedziale czasowym pomiędzy 9:00 a 13:00. Dzięki takiemu rozwiązaniu, oraz poprzez fakt, że do punktu kontrolnego każdy zawodnik może zmierzać inną drogą zapewnimy Ci możliwość pełnej izolacji.

Nie obawiaj się, że zabłądzisz w lesie. Nad tym abyś bezpiecznie powrócił do domu czuwać będzie Służba Leśna Nadleśnictwa Augustów, która wezwana telefonicznie odszuka Cię niezawodnie.

Jeśli z kondycją po zimie marnie, to rozważ możliwości taktyczne jakie daje ta konkurencja – można przecież świadomie zrezygnować z najodleglejszych punktów kontrolnych lub odszukać tylko te najwyżej punktowane a wynikający stąd dystans pokonać lekkim truchtem lub marszem.
Naszym partnerem w organizacji imprezy jest wypróbowane przy wielu wspólnych inicjatywach Stowarzyszenie Woda Las z Płaskiej. Również na ich stronach znajdziesz dużo informacji, a pod telefonem 691 281 708 dopytasz o wszelkie szczegóły regulaminowe i organizacyjne.

Zapewniamy Cię, że niezależnie od osiągniętego wyniku sportowego odniesiesz niezapomniane wrażenia, których na pewno dostarczy puszczańska przyroda. Wykorzystaj na pobyt w lesie ten szczególny czas jej wiosennego przebudzenia. Pamiątki stricte materialne też będą – pamiątkowy medal dla każdego i nie tylko.

PS. Co prawda za pogodę w kwietniu ręczyć nie możemy, ale zapewniamy, że komarów jeszcze nie będzie.   

 

Karol Chodkiewicz
Źródło: Nadleśnictwo Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.