• 1
  • 2
poniedziałek, 19 kwiecień 2021 13:10

Jechał za szybko i był nietrzeźwy. Zatrzymali go augustowscy policjanci

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy policjanci zatrzymali kierowcę mercedesa, który przekroczył dozwoloną prędkość. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że 35-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Policjanci z augustowskiej „drogówki”, wczoraj na terenie miasta zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę mercedesa, który przekroczył dopuszczalną prędkość. W trakcie kontroli okazało się, że siedzący za kierownicą samochodu 35-latek był nietrzeźwy. Wstępne badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna natychmiast stracił prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Pamiętajmy, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Policjanci apelują do kierowców o rozsądek i zachowanie zgodne z prawem!

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.