• 1
  • 2
poniedziałek, 19 kwiecień 2021 15:00

Pędził 162 km/h krajową "ósemką". Wpadł, bo wyprzedził policyjny radiowóz [WIDEO]

Napisane przez AM
Policja Podlaska / Facebook Policja Podlaska / Facebook

Policjanci z podlaskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli porsche, którego kierowca jechał 162 kilometry na godzinę. Wpadł po tym, jak wyprzedził policyjny radiowóz. Do zdarzenia doszło na krajowej "ósemce" w rejonie miejscowości Popiołówka. Okazało się, że za kierownicą siedział 61-latek, który został ukarany mandatem i 10 punktami karnymi.

Policjanci z podlaskiej grupy Speed każdego dnia zatrzymują piratów drogowych na głównych drogach województwa podlaskiego. Tym razem na krajowej "ósemce" zatrzymali do kontroli porsche, którego kierowca jechał z prędkością 162 kilometrów na godzinę. Na odcinku drogi, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 90  kilometrów na godzinę, chwilę wcześniej mężczyzna wyprzedził policyjny radiowóz. I to właśnie kamera nieoznakowanego pojazdu podlaskiej grupy Speed zarejestrowała wykroczenie pirata drogowego. Do zdarzenia doszło 5 kwietnia na krajowej "ósemce" w rejonie miejscowości Popiołówka. Kierowcą pojazdu okazał się 61-latek, który został ukarany mandatem karnym, a jego konto zasiliło 10 punktów karnych.

Źródło: Policja Podlaska

Media

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.