Wydrukuj tę stronę
wtorek, 20 kwiecień 2021 13:40

Darmowe drzewo dla każdego!

Napisane przez RED
pixabay.com pixabay.com

Światowy Dzień Ziemi już niebawem. Z tej okazji Burmistrz Mirosław Karolczuk rozda 500 sadzonek drzew i krzewów - większość z nich to rośliny miododajne. Przyjdźcie już w najbliższy czwartek (22 kwietnia) o godzinie 16:00 pod nową siedzibę Urzędu Miejskiego, przy ul. Młyńskiej 35. Wspólnie pokażmy jak wita się wiosnę w Augustowie i zazieleńmy nasze miasto!

Burmistrz zaprasza

Inicjatorem akcji jest Burmistrz Mirosław Karolczuk, który zachęca mieszkańców do wspólnego działania: Jesteśmy w centrum Zielonych Płuc Polski. Bądźmy dumni z tego, w jakim rejonie mieszkamy. Doceniajmy bogactwa natury, ale też włączmy się w ich budowę i pielęgnację. Serdecznie zachęcam wszystkich mieszkańców do odebrania sadzonki, a następnie do posadzenia jej w Augustowie.

Prezent dla naszej planety

Dzień Ziemi jest największym ekologicznym świętem obchodzonym obecnie w 192 krajach. W tym roku, w ramach celebracji tego dnia, rozdamy mieszkańcom pół tysiąca sadzonek drzew i krzewów. Będziemy na Was czekać 22 kwietnia od godz. 16:00 przed nową siedzibą Urzędu Miejskiego, przy ul. Młyńskiej 35. Nie zwlekajcie, kto pierwszy, ten lepszy!


Źródło: UM Augustów