• 1
  • 2
środa, 21 kwiecień 2021 13:35

Za szybko przez Obrońców Westerplatte

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy policjanci zatrzymali prawo jazdy 54-latkowi. Mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 52 kilometry na godzinę. Miejsce kontroli drogowej wielokrotnie wskazywane było przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Policjanci z augustowskiej „drogówki”, wczoraj przed 11, sprawdzali prędkość z jaką poruszają się pojazdy na ulicy Obrońców Westerplatte w Augustowie. To właśnie tam funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 54-latka. Mężczyzna przekroczył prędkość o 52 kilometry na godzinę w obszarze zabudowanym. Miejsce, w którym doszło do kontroli drogowej wskazywane było na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. 54-latek stracił prawo jazdy, został ukarany mandatem, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych.

Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.