• 1
  • 2
wtorek, 04 maj 2021 13:12

Wjechała do rowu i zasnęła, a po przebudzeniu uciekła

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

Wjechała volkswagenem do rowu, zasnęła, a po przebudzeniu uciekła z miejsca. Usłyszała już zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

W sobotę przed południem, dyżurny z augustowskiej jednostki Policji otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym kierowcy, który wpadł do rowu pod Bargłowem Kościelnym. Z ustaleń policjantów wynikało, że kierowcą volkswagena, który wjechał do rowu była kobieta. Jak poinformowali policjantów świadkowie, od kobiety śpiącej na fotelu kierowcy wyczuwalna była silna woń alkoholu. Nietrzeźwa kierująca, gdy się obudziła uciekła z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania kobiety. Po niespełna trzech godzinach, odnaleźli 49-latkę na posesji, kilka kilometrów dalej. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie ponad 3 promile alkoholu. Mieszkanka gminy Bargłów Kościelny przyznała się, że spowodowała kolizję będąc pod wpływem alkoholu. Usłyszała już zarzut. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.