• 1
  • 2
środa, 05 maj 2021 15:42

Wypadek na DK 61. Jedna osoba nie żyje

Napisała
KMP Łomża KMP Łomża

Dziś (5 kwietnia) na drodze krajowej numer 61 doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu trwa akcja ratunkowa. Są również utrudnienia w ruchu. Co się wydarzyło?

O godzinie 14:18 do KMP w Łomży wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku na drodze krajowej nr 61. Zdarzenie to miało miejsce w miejscowości Kisielnica.

„Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca samochodu ciężarowego nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu osobowego, który oczekiwał na światło zielone, w związku z ruchem wahadłowym. W wyniku uderzenia osobówka uderzyła w poprzedzający samochód ciężarowy - lawetę. Laweta uderzyła w poprzedzający ciężarowy” – przekazał rzecznik podlaskiej policji.

Służby przeprowadzają akcję ratunkową. Niestety jedna osoba poniosła śmierć. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. W związku z blokadą wyżej wymienionego odcinka trasy, policjanci organizują objazdy. W Piątnicy ruch kierowany jest na Kolno oraz Białystok.

Źródło: Policja Podlaska

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Gruby Benek