• 1
  • 2
środa, 12 maj 2021 16:30

Policjanci mają nową siedzibę

Napisała
KPP Grajewo KPP Grajewo

Rajgrodzcy policjanci już pracują w nowej siedzibie przy ulicy Jaćwieskiej. Ta inwestycja możliwa była dzięki środkom budżetowym w ramach programu modernizacyjnego. W nowej siedzibie służbę pełni 5 funkcjonariuszy.

Nowa siedziba posterunku w Rajgrodzie została zbudowana  przy ulicy Jawieskiej. Inwestycja była możliwa dzięki środkom z budżetu państwa w ramach realizacji programu modernizacji Policji na lata 2017-2020. Jej wartość wyniosła ponad 1 500 000 złotych. Posterunek przy Jaćwieskiej 36, znajduje się na działce o powierzchni 1505 metrów kwadratowych. W budynku do dyspozycji funkcjonariuszy jest 18 pomieszczeń, a jego całkowita powierzchnia wynosi 139 metrów kwadratowych. Budynek  został wyposażony w instalację fotowoltaiczną o mocy 9,86 kilowata, zapewniając tym samym samowystarczalność energetyczną.  Działka pod budowę nowej jednostki Policji została przekazana przez Burmistrza Rajgrodu. W rajgrodzkim posterunku, służbę pełni pięciu funkcjonariuszy: kierownik posterunku, dzielnicowy oraz trzech funkcjonariuszy służby patrolowo-interwencyjnej. Nowo powstały obiekt w znaczny sposób poprawi warunki służby funkcjonariuszy oraz komfort przyjęć mieszkańców.

Źródło: KPP Grajewo

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Gruby Benek