• 1
  • 2
wtorek, 18 maj 2021 11:15

Pokaz kaskaderski w Augustowie – będzie się działo!

Napisane przez JZ

W najbliższy weekend (22-23 maja) augustowski plac manewrowy zaroi się od potężnych Monster Trucków i innych sportowych pojazdów. Organizatorzy obiecują porządną dawkę adrenaliny.

22 maja o godzinie 15:00 na placu manewrowym OSK Sitnik przy ulicy Wypusty odbędzie się pierwszy pokaz Monster Truck Show. Kolejny pokaz odbędzie się w niedzielę (23 maja) o tej samej porze.

Pokazy driftu, kontrolowane wypadki, przejazdy przez ścianę ognia z człowiekiem na masce to jedne z wielu oferowanych atrakcji przez organizatorów wydarzenia – Extrem Cascaders Team. Imprezę wzbogaci dobra muzyka oraz efekty świetlne z elementami pirotechnicznymi. „Zabawa ogniem i robienie dymu to nasza specjalność!!!” – piszą organizatorzy.

Odważne kobiety będą miały okazje przejechać się samochodem na dwóch kołach. Natomiast dla najmłodszych fanów ekstremalnych wrażeń przewidziana jest przejażdżka jednym z potężnych Monster Trucków na zakończenie pokazu.

Bilety na wydarzenie dostępne będą w kasie bezpośrednio przed wydarzeniem.

 

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Gruby Benek