Wydrukuj tę stronę
czwartek, 20 maj 2021 15:00

Wyprzedzał tiry na wzniesieniu i zakręcie [WIDEO]

Napisane przez AM
Policja Podlaska Policja Podlaska

Kierowca toyoty na krajowej "ósemce" wyprzedzał ciężarówki na wzniesieniu i zakręcie. Nie spodziewał się, że jego brawurową jazdę nagrywa kamera nieoznakowanego radiowozu podlaskiej grupy Speed. Okazało się, że za kierownicą osobówki siedział obywatel Łotwy, który został ukarany mandatem karnym w wysokości 1000 złotych.

Policjanci z podlaskiej grupy Speed, zatrzymali do kontroli toyotę. Chwilę wcześniej kierujący nim mężczyzna wyprzedzał ciąg pojazdów lekceważąc przy tym przepisy ruchu drogowego. Nie wiedział, że jego brawurową jazdę zarejestrowała kamera nieoznakowanego radiowozu podlaskiej grupy Speed. Na jej nagraniu widać jak kierowca osobówki wyprzedza pojazdy ciężarowe na wzniesieniu i łuku drogi. Do tego zdarzenia doszło wieczorem 9 maja na krajowej "ósemce" w rejonie miejscowości Krasne Folwarczne. Okazało się, że za kierownicą toyoty siedział obywatel Łotwy, który został ukarany mandatem karnym w wysokości 1000 złotych.

Kierowco! Pamiętaj, że na drodze nie jesteś sam. Ponownie apelujemy o rozsądek na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Źródło: Policja Podlaska

Media