• 1
  • 2
piątek, 21 maj 2021 12:12

Akcja "Na Straży Życia" trwa [ZDJĘCIA]

Napisane przez AG
POSG POSG

W ramach akcji „Na Straży Życia” funkcjonariusze z Placówki SG w Augustowie i Placówki SG w Czeremsze oddawali dziś honorowo krew. Łącznie zebrano 13 500 ml krwi.

20 maja 2021 r. w Regionalnym Oddziale Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Suwałkach bezcennym darem podzielili się funkcjonariusze z Placówki SG w Augustowie. Zebrano 4050 ml krwi. W akcji honorowego oddawania krwi wzięli udział także funkcjonariusze z Placówki SG w Czeremsze wspólnie z mieszkańcami Czeremchy. Do mobilnego punktu poboru krwi zgłosiło się 21 osób. Zebrano łącznie 9450 ml drogocennego płynu ratującego ludzkie życie. Akcja została zorganizowana przy udziale przedstawicieli z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku.

Akcja „Na Straży Życia” trwa do 30 czerwca br. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału. Krew można oddawać we wszystkich regionalnych oddziałach Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz w mobilnych punktach poboru krwi.

Źródło: POSG

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Gruby Benek