• 1
  • 2
poniedziałek, 24 maj 2021 14:00

Konkurs „Domowe laboratorium”

Napisane przez AM
MBP Augustów MBP Augustów

Augustowskie Placówki Kultury – Miejska Biblioteka Publiczna oraz Klub Młodego Odkrywcy „Kolumbowie” zapraszają do udziału w konkursie, który skierowany jest do uczniów szkół podstawowych.

Celem konkursu jest zainteresowanie dzieci naukami ścisłymi, a szczególnie chemią i fizyką oraz pogłębienie relacji rodziców z dziećmi.

Zasady uczestnictwa:

1. Dzieci wspólnie z rodzicami mają wykonać jedno doświadczenie z dziedziny chemii lub fizyki.

2. Eksperyment należy nagrać w formie filmu. Nagranie nie może przekroczyć 4 minut. Dłuższe prezentacje nie będą brane pod uwagę. Pliki należy nagrać w formacie mp4 w rozdzielczości Full HD(1920x1080) lub HD(1280x720).

3. Do filmu należy dołączyć kartę z opisem zawierającym :
   - imię i nazwisko uczestników konkursu
   - tytuł eksperymentu
   - użyte materiały
   - przebieg doświadczenia
   - wnioski
   - wypełnioną zgodę RODO (do pobrania na stronie: http://biblioteka.augustow.pl/konkurs-domowe-laboratorium/)

4. Nagranie z opisem należy przesłać do 18 czerwca na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

5. Jury powołane przez Organizatora po obejrzeniu prezentacji przyzna nagrody i pamiątkowe dyplomy. W swojej ocenie będzie brało pod uwagę:
   - pomysł na ciekawy eksperyment
   - oryginalność jego wykonania

Źródło: MBP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Gruby Benek